KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14949242

nr 1494 9242

Eric Pehap

(1912-1981)

Eric Pehap (1912-1981), Signerad, daterad 1946,31x27 cm, yttermått inklusive ram: 35x31, akvarell

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 3 oktober 2022
kl 20:09:37

26/9 23:32:15 1      1.000 kr
3/10 20:04:37 2      Vinnande bud